MEIE ajalugu

Makro Trade Baltic OÜ on asutatud aastal 2000. Oleme ettevõte, mis tegeleb toidu- ja esmatarbekaupade impordi, müügi ja turundusega. Meie moto on: „Parimast parimaks!“ ja seda me üritame igal sammul ka saavutada. Pakume kõigile oma klientidele parimaid logistika ja müügialaseid lahendusi.

Läbi oma laia tootevaliku suudame rahuldada kõigi klientide vajadused.

Tänu oma väärikale ajaloole vaatame tulevikku ning leiame innovatiivseid lahendusi. Tegeleme uute toodete otsimise ja arendamisega ning oma brändide laiendamisega Eesti turul.

Meie tootevalikus on üle 1500 aktiivses arenduses ja müügis oleva toote, ent see arv on aasta-aastalt kasvanud – ning kasv on jätkuv.

Tegeleme toodete müügiga nii jaekettidesse, väikestesse poodidesse kui ka riigiasutustesse (koolid, lasteaiad, haiglad, hoolekandeasutused jne). Samuti teenindame riigihankeid.

Haldame kogu toodete turundusprotsessi koos logistikaga.

MEIE missioon ja väärtused

PARIMAD LAHENDUSED

Makro Trade Baltic OÜ missiooniks on tagada parimad võimalikud lahendused enda klientidele ning pakkuda vaid parimat enda toodete tarbijatele.

SUURIM SORTIMENT

Suurendame pidevalt enda sortimenti ning kliendibaasi. Oleme pidevas suhtluses erinevate ettevõtetega, kellega koostööd teha ning rikastada Eesti turul olevat kaubavalikut.

TÄPSUS JA PROFESSIONAALSUS

Kindlustame enda klientidele alati suure tootevaliku, professionaalse teeninduse ning parimad logistikalahendused. Meie eesmärk on areng.

PIDEV ARENG

Arendame pidevalt enda töötajaid, et tagada parimad võimalikud lahendused, innovaatilisus ning professionaalne ja sõbralik suhtlus.

tule tööle

Vaata meie saadaval olevaid töökohti CV.EE keskkonnas klõpsates pildile.